| anonim_4396 a întrebat:

Este bun PIRACETAMUL pentru puterea de concentrare si invatare? A incercat cineva? Am auzit ca functioneaza si ca nu are reactii adverse ca alte medicamente de acest fel.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este destul de bun, mai ales la batrani. Are eficienta redusa la tineri. Si are multe efecte adverse (este printre cele mai toxice din categoria lui). da palpitatii, insomnii, agitatie, incapacitate de concentrare, anxietate, inapetenta, chiar varsaturi si convulsii.

| petrica1111 a răspuns:

Nu stiu despre acesta. eu am incercat odata pastile din astea si am transpirat foarte tare eram leoarca. Nu am mai folosit.