| Aihao19 a întrebat:

Piracetamul ajuta la concentrare si memorare? L-a mai incercat cineva? V-a ajutat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Piracetamul ajuta la oxigenarea creierului. Este slab pentru cei tineri. Poate ajuta mai mult in cazul celor cu probleme serioase sau mai in varsta. Incearca ceva mai puternic la recomandarea doctorului! Nootropele sunt benefice cata vreme chiar isi fac efectul.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Memoplus student sunt ok pentru tineri.
Da le iei cand chiar ai nevoie, gen un examen important, nu asa in timpul anului ca ai impresia ca n-ai memorie buna.