| Ce a întrebat:

Este bun stiloul White Smile? Cine la folosit, imi poate spune daca da rezultate?big grin Funda.Plzz.Urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TipaSecsiii88 a răspuns:

Da este excelent, foloseste cu mare drag, este eficient succes!happy fundita?

3 răspunsuri:
| TipaSecsiii88 a răspuns:

Da este ft bun, am si eu si merge perfect, succes funda?

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Da este foarte bunnnnnnnnnnn fundita?

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Da este ft bun merita sa dai bani p el fundita?