| Summer a întrebat:

Ce parere aveti despre stiloul White Smile? Cine a folosit? Care sunt rezultatele?

2 răspunsuri:
| Summer explică:

Nici pe mine nu ma intereseaza ce zici tu! Sunt alte mii de intrebari mult mai stupide ca a mea si nu mai ai clontul asa mare! Raspunde unde vrei dar ca sa ajuti, nu ca sa te dai in spectacol ca vai am pus o intrebare la alta categorie!

| Abramburika a răspuns:

Parerea mea e sa bagi in pnm intrebarile astea in alta categorie, ca nu ne intereseaza. poti sa imi dai u nota si "stupid" si ce vrei u, dar asa e!