| teiuby0 a întrebat:

Este bun sucul tedi pe fetita mea de 7 luni? Ca vreau sa-i dau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Eu conider ca este mult mai sanatos sa ii faci sucul in casa la storcator, sau ii poti face compot de fructe, sucurile din comert au conservanti si nu sunt chiar atat de sanatoase cum spun in reclame, cel mai bine o obisnuiesti pe suc proaspat stors de fructe, are mai multe vitamine.pup

| Piiink a răspuns:

Buna :* Felikitari pentru fetita :* eu Nu sunt adult ca sa stiu daca trebuie sai dai sau nu dar am un copli mik pe strada si are 2 anishori. Buncia lui nu i-a dat Teddy decat dupa varsta de 1 an big grin pentru ca koplilul este mikut mai bine iai da dupa ce implineste 1 an big grin parerea mea

| Flory_6915 a răspuns:

Buna.Am si eu o fetita de 7 ani iar doctoru; pediatru m_a sfatuit sa nu-i dau Tedi niciodata mai bine este sa-i faci tu in casa