| DorelConstantin a întrebat:

Sucul tedi ingrasa? Are ceva daca beau odata pe luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Sucul tedi are foarte putine calorii, si are multe vitamine. Poti sa bei si zilnic.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am baut zilnic si nu m-am ingrasat

| PainTech a răspuns:

Interesant este faptul ca unii oameni cred ca daca mananca ceva o data pe luna, automat se ingrasa; iar daca fac ceva sport odata pe luna slabesc. Nu asa functioneaza.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Si aerul ingrasa mai nouwinking

| Alicezzz a răspuns:

Cat timp il consumi in cantitati normale si nu exagerezi nu are cum sa te afecteze. Si chiar daca este un suc pentru copii, clar nu este 100% natural, dar il. poti consuma odata pe sapt, pe luna cum doresti.

| Savina23 a răspuns:

Sa nu bei zilnic, ca ti se fac palmele si talpile galbene de la betacarotenul din suc.Eu am avut un caz in familielaughing))