| anonimul0724 a întrebat:

Este bună aplicația de pe telefon "six pack in 30 days" pentru slăbit?
Tin sa precizez ca am si o alimentație corecta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat si eu aplicatia, dar eu am nevoie de un angajat al armatei americane ca sa imi dea motivatie. Aplicatia numai motivatie nu imi da laughing mai ales cand dorm sa primesc notificare de la aplicatie sa imi spuna ca "trebuie sa continui antrenamentul". Cat tupeu.