| Mirceadumb a întrebat:

Este buna crema cu melci pentru acnee si pete de pe urma acneei? mama a luat una din aceasta si ma gandeam daca e buna sa o folosesc...am ceva cosuri si pete de la o acnee... are proprietatea de a regenera pielea? sau ce alt produs naturist imi recomandati? fara efecte adverse/nocive corpului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este buna. Poate îți va irita pielea în plus. E mai mult Marketing decât adevăr în reclamele alea.
Iti pot recomanda tinctura de brusture sau de trei frați pătați. Sau ceaiuri din aceste plante.