| Larisaaaa a întrebat:

Este buna pasta de dinti Paradontax?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, este una din cele mai bune din Romania.
Vezi aici mai multe pareri: http://forum.computergames.ro/188-lifestyle/872749-parodontax.html

| Kdstx a răspuns:

Este una dintre cele mai bune paste de dinţi din care am văzut numai că nu o folosesc regulat. Îţi recomand să o foloseşti frecvent dacă vrei să ai o senzaţie de dantură curată şi sănătoasă, chiar dacă e aşa scumpă şi are un gust sărat dar după aproximativ o lună te obişnuieşti cu acel gust. Fundă?

| Larisaaaa explică (pentru Kdstx):

Ce pret are?

| Kdstx a răspuns (pentru Larisaaaa):

Între 15-20 lei.