| ALYN47 a întrebat:

Este cineva care a incercat acest produs GE-132?

Daca este cineva care a incercat acest produs, as dori si eu mai multe detalii in legatura cu el, este un produs bun, si-a facut efectul, va simtiti mai bine.

http://www.ge-132.ro/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| geogas a răspuns:

Daca nu esti alergic la ciuperci poti sa-l iei cu mare incredere, este foarte bun in:
Artrita reumatoida
Insuficienta cardiaca
Angina pectorala
Hipertensiunea
Apoplexia
Diabetul
Astmul
Boala Parkinson
Scleroza cerebrala
Epilepsia
Boli oculare (glaucom, cataracta, inflamarea retinei ochiului si a nervului optic) si altele.