| fashionaddict a întrebat:

A incercat cineva ceai antiadipos?
Functioneaza?
As dori mai multe detalii.
happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dana_7218 a răspuns:

Si eu am baut dar chiar e un purgativ f eficient. trebuie sa ai grija cand il bei, sa stai acasa sau la serviciu pentru ca trebuie sa te duci la baie. eu din cauza asta m-am lasat de el, la servici nu puteam sa ma duc asa oricum, mai sunt multe ceaiuri care te ajuta sa slabesti(papadia), sa elimini toxinele din corp. eu beau in fiecare zi ceai, dar le schimb mai la o saptamana

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Da, eu folosesc GINSENG ANTIADIPOS TEA ambalat in cutii de 2 culori, rosu si verde si dupa ce mananc, la o jumatate de ora beau cate o cana din acest ceai, facut din ambele pliculete odata...scrie pe cutie modul de folosire, dar tu in loc de un pliculet pui doua rosu-verde. Este un purgativ eficient si rapid, incearca-l cand stai mai mult acasa, pentru ca te trimite urgent la baie. Ma gandesc, ca sa incepi, sa folosesti pentru prima oara doar cate un pliculet, ca sa vezi reactia asupra organismului tau.
Sa stii ca iti face si sete, ceea ce te obliga sa bei multa apa, asa cum recomanda medicii, macar 2 litri pe zi.

| T30D0RA a răspuns:

Mama a incercat si inca mai ia ceai antiadipos. In 2 luni a slabit 4 kg.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Aoleu eu nu am facut fata gustului :-&, nu are niciun gust nu stiu sa explic dar nu am putut bea