| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva vegan pe aici? nu vegetarian. eu sunt. si nu comentati ca laptele si carnea sunt bune ca nu sunt. credeti ca mie nu imi place gustul branzei sau ale aripioarelor de la kfc? documentati-va si apoi mai discutam.
va PROVOC sa va uitati la discursul lui gary yourofsky.
sa nu comentati ca "ai venit sa ne convertesti la religia ta"
nu este o religie. religia este bazata pe scrieri antice, dogma, traditie si superstitie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ok, inteleg ca ai cea cu carnea, chiar e greu de digerat pentru organism si nu e prea sanatoasa dar laptele ce naiba mai are? laughing)

| MarianWLF a răspuns:

Sa inteleg ca ai venit sa faci scandal aici? Ok nu iti place, nu te forteaza nimeni sa mananci, eu urasc mazarea dar asta nu inseamna ca nu e buna sau nu ar trebui sa manance nimeni, iar tu cam ceva de genu ai spus.
Nu vad care e intrebarea aici totusi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce am discuta? tu manaci ce vrei, noi mancam ce vrem.

| RainmakerX a răspuns:

M-am uitat la 25 de minute din discurs... fiecare face ce vrea. Are dreptate in ceea ce spune dar pana la urma asta-i viata. "Suntem mai speciali decat alte specii."Fiecare mananca ce vrea.
Este bine sa gandesti asa oarecum...si sa-ti gasesti inlocuitori pentru mancare precum acel bacon facut din soia. Felicitari pentru gandire!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

dar nu comentează nimeni. fiecare cu alimentația sa.