| AdioTPU a întrebat:

Este normala tusea cu expectorații după ce te-ai lăsat de fumat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Expectorațiile sunt materii străine din plămâni lăsate în urma fumatului pe care tusea le curăță.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, se curăță plămînii de toxine, felicitari ca ati reusit sa va lasati de fumat

| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca da. Inca nu m-am lasat.

Răspuns utilizator avertizat