| FilipJicha a întrebat:

Este pateul recomandat la dieta? In fond, are cam 230 kcal la 100g si este destul de satios.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E foarte prost ca ingrediente, foarte nesanatos. In plus, pe ce il mananci? Presupun ca pe paine, ca doar nu-l mananci gol, alte calorii

| Sn4k3 a răspuns:

Da, o conserva are 100-200g si doar nu mananci una intreaga din prima.

| Kely2820 a răspuns:

Cel mai bine e sa mananci din toate cu masura, sa nu te abtii de la o ciocolata doar pentru ca vrei sa slabesti, o sa te simti si bine si o sa fii si slab/a, mănâncă orice vrei dar cu masura, e cel mai bun sfat din ani de căutare de "diete perfecte".

| Skyfest a răspuns:

Este recomandat la dieta doar daca este un pateu vegetarian, adica sa nu contina carne, sunca si asa.

| FilipJicha explică (pentru Skyfest):

De ce?

| Skyfest a răspuns (pentru FilipJicha):

Pai e dieta, dc sa mai maninci pateu cu carne?

| MolnarAndrei2016 a răspuns:

Manca pateu pana faci toxinfectie alimentara dupa asta nu o sa mai manci apreape nimic pana cand iti revii
crede-ma am patit pls funda