| yanny`s a întrebat:

A incercat careva sa slabeasca cu pufuleti? a mers? ca ma gandeam sa incep o dieta de`asta cu pufuleti, au 195 de kcal/100g si ma satur repede daca mananc asa. dar nu stiu insa daca va da si rezultatethinking

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine mananci sanatos si nu te mai indopi cu toate prostiile.Eu am slabit mai mult mancand mai multe fructe si legume decat infometandu-ma big grin.

1 răspuns:
| Anonim_5812 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti bea numai lapte si iaurt si alearga mult