| Lory37 a întrebat:

Este posibil ca dupa mai multe zile repetate de s+x sa te doară peni++l?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
In mod normal, daca totul este executat cum trebuie, nu ar trebui sa te doara nimic.
Singurul lucru care te.ar putea durea este frenul penian (in termeni populari "ața") care se poate rupe in contactul cu vaginul sau cu anusul din motive bine definite. Nu ar trebui sa te ingrijorezi prea mult pentru asta. In medie, 80-85% dintre barbati raman cu frenul penian intact (poate doar putin intins) toata viata. Frenul penian se poate rupe
atunci cand tesutul din care este formata acea teava, este atinsa de anumite afectiuni sau de o anumita boala si devine slabita si rigida. Multa sanatate si spor la lucru. happy

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, mai ales daca ai incasat un 3per sau xifilix. big grin

| Meme10Meme a răspuns:

Eu fac s=x in fiecare zi de 50 de ani si nu ma doare deloc!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Meme10Meme):

Ce-si face omul cu mina lui...

| Meme10Meme a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Doar ce voiai sa ii raspund la intrebarea asta?=]]]

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Meme10Meme):

Da/nu/probabil/depinde. Cam astea erau raspunsurile posibile. big grin

| Meme10Meme a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

La ce intrebare a pus nu puteam sa nu rad=]]

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Meme10Meme):

Trebuia sa zici si tu ca faci sex de 70 de ani si de vreo 5 a inceput sa te doara... spatele, dar nu p*&a. big grin

| Meme10Meme a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

=]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e de jucărie, da.