| OvidiuDavidescu a întrebat:

Este posibil ca sa ti se schimbe accentul sau timbrul vocal "peste noapte"...stiu ca pare o intrebare ciudata dar unei prietene chiar ii s-a schimbat vocea si nu intelege de ce si nu poate revenii la vocea anterioara nici cum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dany248y a răspuns:

Pubertatea cati ani ai?

| OvidiuDavidescu explică (pentru dany248y):

Nu este vorba de mine ci de o fata, iar aici nu se pune problema de pubertate deoarece ea are 18 ani...si ma refer mai mult la accent decat la timbrul vocal...