| ascovit a întrebat:

Este recomandata "kanamicina" pentru ulcior la ochi? Ati incercat? Ce pot face pentru ca ulciorul sa imi treaca mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Da,am probat eu,daca apare ulcior si iti dai imediat, da inpoi si nici nu mai coace, sau daca e deja copt si dai cu kanamicina sulfat, se vindeca imediat, deci dati cu incredere

| CherNadya a răspuns:

Se vindeca de la sine.Nu incerca ceva pe care nu esti sigur!