| AloneQsFini a întrebat:

Este vreun psiholog on' care ar putea sa ma asculte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Am cursuri de psihologie scolara, spune-mi cu ce te pot ajuta!

| mihaibrasov a răspuns:

Ai si un id? id. ul meu e mihaidinbrasov. (a, nu-s psiholog dar noah, un sfat iti dau)

| ion2015 a răspuns:

Dami id tau, te ajut eu

| mikilaina a răspuns:

Buna, Psiholog online gasesti pe www.topexperti.ro - primul site din ". ro" care ofera consiliere psihologica online. Aici vei gasi aproximativ 25 psihologi pregatiti sa te ajute, sa te indrume, sa iti ofere sfaturi si idei pentru solutionarea problemelor tale. Discutiile sunt face to face cu psihologul, se desfatoara pe un chat asemanator cu mess, sunt confidentiale. Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu sunt psiholog, dar te pot asculta. Da-mi mesaj cu id-ul tau happy

| canabis_4210 a răspuns:

Eu una nu sunt psiholoaga dar te pot asculta happy, de obicei mi se spune ca stiu sa dau sfaturi!

| wintertime a răspuns:

Da

am o sora ce a terminat scoala de psihologie
ia id ei

da`mi id tau happy