| fgmijpb a întrebat:

Eu am aproape 16 ani, am par la subrat, pe picioare, par pubian si putin par facial, l-am depasit pe tatal meu la inaltime, mi s-a ingrosat vocea, iar penisul meu in erectie este destul de mare, dar atunci cand nu e, are aceleasi dimensiuni pe care le avea cand aveam 5 ani. De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pentru ca esti om straight face

| RainmakerX a răspuns:

Pentru ca te dezvolti si pentru ca asa a fost sa fie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba.

| Zedge a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))), esti genial(a)laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zedge):

știu.

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

In primul rand, acum e perioada in care tu te dezvolti si te maturizezi. Cat despre penisul tau, o sa se dezvolte si el :)) poftim, documenteaza-te de aici;) http://y4y.ro/2009/02/05/dezvoltarea-la-baieti/