| marianamay a întrebat:

Eu am avut buba la marginea unei buze si am rupt-o si mi-a ramas semn cam urat as zice, ca atunci cand mananci ciocolata si iti ramana la gura si am inceput sa folosesc crema de galbenele in fiecare zi ca am auzit ca este buna este cicatrizanta, voi ce ziceti? a folosit cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Madutzadragutz05 a răspuns:

Este buna asta mai este buna si cand ai maine crapate si buze ti-o recomand

| yQ2n2 a răspuns:

Buna ...si eu am avut o problema asemanatoare deci faza este ca exista o crema numita cicatrizin tiasi recomandao este buna pentru cicatricile de orice fel dar dupa ce te dai cu aia astepti 10 min sa intre in piele apoi dati cu un strugurel intreaba farmacista care este mai bun...crede-ma functioneaza fUnD! tZ@?