| Njb8hx8hfw a întrebat:

Eu am sânii f mici, vreau sa slabesc încă 12 kg, credeți ca nu o sa mai am sani deloc? laughing) adica se ia si din grasimea saniilor daca slabesc asa mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Ai zis ca sunt mici deci ai țesut predominant fibroglandular (adica glanda) și nu prea ai țesut adipos (adica grăsime). Deci dacă slăbești vor rămâne cum sunt.

| Mopmop a răspuns:

Nimeni nu cred ca are raspuns la intrebarea ta. Totul tine de corpul tau. Esti UNICA si minunata asa cum esti!
Vezi si partea frumoasa a problemei tale, cu inaintarea in varsta vei avea sanii fermihappy