| Iulin a întrebat:

Eu am vărsat de vânt și a inceput sa-mi apar si un ganglion la ceafă în partea dreaptă.
Si vreau sa stiu daca varsatul de vant a cauzat cresterea ganglionului.
Si dupa ce îmi trece varsatul de vant o sa-mi treacă și ganglionul?
Eu am 17 ani.

Va rog sa-mi răspundeți sunt foarte îngrijorat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este clar ca ai o infectie masiva in corp, odata ce a aparut acel ganglion, care nu-i legat de varsatul de vant.
Mergi de urgenta la medicul de familie, pentru investigatii medicale.