| DroGuleTz a întrebat:

Buna am varsat de vant dala mai mare si nu stiu daca il mai pot da fratelui meu care a mai facut si el cand era mai mik si nasa mea la fel.
Nasa a avut indentic cu al meu si nu vreau sa mai faca o data deci de mai da varsatul de vant la persoanele care l-au mai avut?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Varsatul de vant se face o singura data. Daca l-a avut, nu are cum sa-l mai ia.
O zi buna si sper sa te faci bine!

2 răspunsuri:
| Bogdan9183 a răspuns:

Daca a facut nu se mai ia.

| Nituallex93 a răspuns:

Eu stiu ca nu.
La fel cum TPU spune...ar fi bine sa intrebi un medic.Bafta!