| cinevainpanamea a întrebat:

Eu care mancam si cand nu mi`era foame, mancam de plictiseala... acum nu mai pot sa mananc nimic sad
ieri nu am mancat nimic si nici pana acumsad
ma arde stomacul grav, dar efectiv nu pot manca... daca pun gura pe mancare imi vine sa vomit straight face
am abdomenul prea plat si mi se vad urat oasele sternului sau nu stiu cum se numesc oasele alea sad
ce se intampla cu mine crying?
nu sunt anemica frustrated pentru ca inainte mancam intr`una [si nici grasa nu sunt] crying
mi`e frica ca o sa lesin pe strada, dar nu pot, chiar nu pot sa mananc straight face
hellllpppp crying

EDIT: cu greu am mancat acum un castron cu cereale... dar tot vreau ajutor sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Dianné a răspuns:

Cheam`o pe mama ta, spune`i sa sune un doctor sa vina acasa sa te consulte.Ai grija ce mananci.

pupici kiss

| daniela_9291 a răspuns:

Ce coincidenta si mie mi se intampla la fel, dar pe mine ma doare burta si ma i-a ameteala.Si eu tot un castron cu cereale am mancat, bine am mancat doar jumate.Cred ca este de la caldurahappy

| aleks4ever a răspuns:

Mergi la un consult medical!

| EmySweety a răspuns:

Parerea mea este sa te duci la un consult si eventual fa-ti un set complet de analize.

Si eu am avut probleme cu stomacul, si am realizat ca totii medicii la care am fost au tinut sa imi spuna ca nu este de joaca cu aceste durere, arsuri sau intepaturi de stomac.

PS: te sfatuiesc sa mergi ori la un medic in care ai incredere ori la mai multi, deoarece la mine perosnal au fost unii care vroiau sa imi puna nu stiu ce lichid in corp pentru a vedea nu stiu ce reactie. Iar medicul care m-a "vindecat" mi-a spus ca pentru varsta mea aceea solutie era extrem de periculoasa. Deci ai grija in mana cui iti lasi corpul :*

| LittleWolfLover a răspuns:

Mergi la un consult medical si o sa se rezolve

| lolitasweet a răspuns:

Si mie la fel mi se intampla ...si eu sunt o slabanoaga si la fel de mult mancam si eu