| Chichirau_Razvan_1994 a întrebat:

Eu.....eu am miopie. Si nu vreau sa port ochelari! Va rog, ajutati-ma cu un tratament natural, sa-l fac in fiecare zi, va rog, dar nu puneti sa cumpar carti... va rog :C

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Cauta pe facebook Flavius Adrian Turcanu, vorbeste cu el, du-te la seminariile organizate de el (sunt gratuite), cumpara-i cartea sau te poti inscrie cu e-mail-ul si vei primi zilnic exercitii oculare, tehnici de imbunatatire a vederi, si multe sfaturi care sa te ajute sa-ti imbunatatesti vederea. SI da iti poti imbunatati natural vederea, tine doar de tine.

| Chichirau_Razvan_1994 explică (pentru BuLaNNNeL):

Stiu si eu...dar zi-mi exercitii.

3 răspunsuri:
| Boy91 a răspuns:

Cumpara-ti lentile de contact.

| Chichirau_Razvan_1994 explică (pentru Boy91):

Pai am zis ca nu vreau sa port nici lentile nici ochelari!