| marianamay a întrebat:

Eu vreau sa imi pun silicoane si m-am interesat chiar de la un doctor cunoscut din Bucuresti.L-am intrebat cat costa silicoanele si a spus ca 2800 de euro, stiu ca pretul silicoanelor depinde de cat de mari vrei sa le ai dar cele la 2800 de euro cat de mari credeti ca sunt? cate grame credeti ca au?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Carmen_Acatrinei_1990 a răspuns:

Ar trebui sa fie ff mari la asa pret...