| Anonimul1233 a întrebat:

Salut, sunt baiat si am 14 ani. Fac cam de prin octombrie sala de fitness si pana acum nu am slabit mult, dar am slabit, faza e ca nu ma tineam nici de dieta, dar de luni ma tin si vreau sa o tin. Azi am fost la o sala de forta. Am facut prima data bicicleta 20 de minute, dupa m-a pus la niste greutati, dar mici, si dupa abdomene, banda de alergare 20 minute si gata, a fost foarte fain, o sa ma duc in fiecare zi. Acum, eu am urmatorul program:
Dimineata : Omleta
Dupa amiaza : ce se gateste prin casa
Seara : piept de pui fript cu salata.
E bine? Mai am si impact diet whey si prafuri de la myprotein, cum le iau? Sfaturi ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ana1687 a răspuns:

Este foarte bine ce faci, te sfătuiesc sa mananci si peste in loc de de pui cateodata ca sa le mai schimbi si in caz ca ti se face pofta de mancare ia o bucata de ciocolată neagra, aceasta taie pofta de mancare si nu ingrasa
Mai poti incerca sa bei ceaiuri facute in casa, te ajuta
Succes cu dieta!