| JehovasMan123 a întrebat:

Am o banda de alergat confidence power pink si o bicicleta de fitness magnetica dhs.
Care credeti ca e mai buna de facut sport si de slabit

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Amandoua au fiecare in parte performante deosebite!

| AvalohAlyn a răspuns:

Ambele sunt foarte eficiente in pierderea caloriilor dar as putea spune ca bicicleta e putin mai buna..Lucreaza la bicicleta, e placut si pierzi calorii multe.Nici banda nu e de neglijat.Incearca sa faci 20 minute la bicicleta si 10-15 minute la banda. Daca o sa faci in fiecare zi sigur o sa slabesti.Dar trebuie sa faci multe zile, sa nu te opresti sau sa amani si sa si mananci putin mai sanatos.Succes si sanatate

| Adry05 a răspuns:

Ambele sunt bune pentru cardio. Poti face o zi la una o zi la alta sau incepi cu 10 minute la biclceta, 10 minute la banda si adaugi vreo 5 minute sa zic in fiecare zi.

| altrix a răspuns:

Fa exercitii alternativ.
O zi pe banda, o zi pe bicicleta happy

| mariantos a răspuns:

Cea mai recomandata este bicicleta.Banda videti-o mie, e buna pentru altceva.