| zambareata a întrebat:

Exercitii de facut acasa pentru picioare frumoase... dau fundita...happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Genoflexiuni, urcari si coborari pe un scaunel(seturi de cate 50 astfel de exercitii repetate de 3 ori pentru fiecare picior), ridicari pe varfuri, alergari pe loc etc.Sunt foarte multe dar nu pot sa ti le scriu pe toate.Important e sa incepi cateva si sa te tii de elel.Baftahappy

4 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Alearga pe banda sau pedaleaza pe bicicleta. Dar mai bine iesi afara si mergi, alearga sau pedaleaza. Exercitii mai bune decat cele naturale nu exista...pentru frumusetea lor. Daca vrei picioare de Schwarzy impinge greutati sau ridica.big grin

| YoAnNa a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results Uita-te la ce filmulete vrei de acolo! Toate sunt pentru picioare;)