| zambareata a întrebat:

Am picoarele prea slabe.sad dati-mi si mie niste exercitii de facut acasa ca sa am si eu niste picioare frumoase pana la vara.happy dau fundita:X mersi:*

1 răspuns:
| Just kidding a răspuns:

Hmmmm, ai putea totusi sa faci mai multa miscare :d De ex eu mi-am cumparat o bicicleta de aia magnetica cum gasesti la sala, si pana la vara tot incerc sa bag laughing de 2 luni cam asa tot pe ea is, si is spre bine, ca toti ma intreaba daca fac sala laughing si ca ce frumoase picioare am. Nu te prostii sa te ingrasi sau ceva ca dupa aia regreti ca nu o sa mai sti cum sa slabesti. Cel mai bine faci asa b-) i mult mai practic, si sunt baietii la care la plac fetele cu picioare de 'caprioara'batting eyelashes sti cum zic? Ca si a mele is slabute