| ColorfulRainbow a întrebat:

Exercitiile fizice pentru sani chiar ajuta la marirea lor sau ii micsoreaza mai rau? straight face
Am slabit si din pacate si de la sani. I-as dori mai mari, oare vor mai creste? worried

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu cred ca are treaba exercitiile fizice cu marimea sanilor.Intradevar prin sport poti scoate mai mult sani in evidenta dar daca faci sport nu iti cresc sani

| BiuL a răspuns:

Nu au cum sa iti mareasca sanii exercitiile fizice, atat doar ca vor fi mai fermi si nu se vor lasa. de micsorat. depinde... in conditii normale nu ar trebui, dar daca faci prea mult. uite-te de exemplu la inotatoarele profesioniste, halterofile sau la gimnaste sau atlete, toate au sanii mici

| Uoana a răspuns:

Si ce se intampla daca ai sanii mai mari, m'?

| Balchievscaia_Gabriela_1992 a răspuns:

Scuza, nu inteleg oare sunt unica fata de pe acest pamant care vrea sanii mici? big grin
sanii vor creste cu timpul, depinde de organism sunt exercitii speciale pentru asa ceva sau daca nu unica solutie mai strecoara niste chestii in sutien big grin

| SwordsofArmageddon a răspuns:

Exerciţiile fizice nu ajută în nici un fel la mărirea sânilor, ce nu înţelegeţi voi femeile e că nu există la momentul actual alt "leac" pentru sânii mici decât operaţia de implant.
Exerciţiile fizice pentru sâni sunt însă folositoare, îţi ajută sânii să-şi menţină fermitatea sau să devină mai fermi, din moment ce sânul nu e muşchi ci doar ţesut adipos şi glande mamare, au tendiinţa să se "lase" în timp, şi să obţină un aspect mai neplăcut.
Despre micşorarea lor însă, cu doar exerciţii pentru sâni nu se va întâmpla.
Dacă nu faci nimic de performanţă nu au cum să ţi se micşoreze, nu are ce să îţi ardă din grăsimi într-o măsură atât de mare.

| Edynhooo a răspuns:

Uite tu esti o fata adevarat! Sa stii ca intotdeauna un baiat va alege dintre o fata cu silicoane si una cu sani naturali pe cea cu sani naturali! Multa munca si da iti vor creste sanii! Asta e sigur!