| mony_8178 a întrebat:

Nu am sani mari dar am "partea aia maro" foarte mare. Oare de ce e asa mare? ins ca imi vor mai creste sanii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Dezvoltarea isi urmeaza cursul pana in jurul varstei de 20 de ani. Partea aceea maro se numeste areola mamara.

2 răspunsuri:
| simf a răspuns:

"partea aia maro" se cheama areola si marimea ei depinde de mostenirea genetica de pe linie materna. nu tine de marimea sanilor.

| Mihai03 a răspuns:

Partea aia maro se numesc sfarcuri. Fiecare Femeie/ Fata au sfarcurile diferite unele le au maronii si mari altele le au foarte mici etc nu ai de ce sa te ingrijorezi pentru asa ceva si nici nu inseamna ca iti vor mai creste sani.