| ColorfulRainbow a întrebat:

Fetelor...in ultima vreme m-am pus pe slabit si am slabit si la sani, s-au micit cam mult sad. Ma deranjeaza cam mult, ce ma fac? Vor mai creste?
Voi ce faceti ca sa aveti sani mari?
Mancati sanatos...sau si dulciuri? thinking

6 răspunsuri:
| stefana25 a răspuns:

Depinde si cati ani ai. Pana la 20 si de ani iti cres sanii, dar la mine a mers beand 2 cani de lapte pe zi. Cel mai eficient ar fi, daca ai un milion, sa-ti cumperi un program gen boost your bust [cauta pe google]. Depinde cat de determinata esti big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Dj7EdWarDD a răspuns:

Wtfff asa spunea si fosta mea prietena si o credeam nebuna straight face. adica nu credeam ca poate sa ai scada sanyy hmm deci acum o cred dar e prea tarziu!rolling on the floor) hmmm nu stiu sa raspund nu sunt fata soryyy! big grin

| andreeadeea10 a răspuns:

Buna! In primul rand trebuie sa faci exercitii pentru tonifiere! alta chestie,cam "babeasca' dar se pare ca functioneaza: masarea lor, cu tinctura de marar! Multa bafta, sa ne tii la curent:*

| Biscuitel a răspuns:

Nu sunt fata, dar totusi stiu cate cevahappy nu intrebati de unde. Acum fara misto sau alte chestii. Ar trebuii sa mananci marar si patrunjel {tot felul de verdeata} cat mai mult posibil. Si, un alt lucru, inmulteste-ti partidele de sex dintr'o saptamana. La prietena mea cea mai buna si la iubita mea a mershappy

| invisibleboy a răspuns (pentru Biscuitel):

E mica ma, cei spui tu de sex