| elenabalan a întrebat:

Exista alternative  neprelucrate, naturale, pentru zahar? Sa fie si sanatoase...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Miere.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mierea si zaharul brun!, + fructele!

| Beatrice_6624 a răspuns:

Zaharul brun exact ce ti au mai spus alti si mierea de albine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e excesul..si zaharul e natural...depinde in ce cantitate se foloseste. Sa nu-ti imaginezi ca daca pui 5 linguri de miere la o ceasca de cafea e ok.