| Andreea0612 a întrebat:

Ce cereale integrale sunt mai sanatoase si fara zahar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| justlovee a răspuns:

Fulgii de ovaz sunt foarte buni, nu contin zahar......foarte sanatosi ca si cereale folositi dimineata cu lapte iar pentru ai face si mai buni poti sa le mai adaugi si diverse fructe...mie una imi plac foarte multhappy

1 răspuns:
| maryy020 a răspuns:

Poti incerca cereale cu fulgi de porumb si fructe uscatebig grin