| syjey a întrebat:

Exista calamante sau antidepresive disponibile fara reteta?
Daca da, care?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt dar mai bine nu dai bani pe niste pastile si iti schimbi tu mentalitatea, gandeste-te la ceea ce-ti place si trece mai ales daca esti pozitiv o sa ai parte numai de lucruri bune si ti se vor intampla chestii pe care nici tu nu le crezi, esti ceea ce gandesti si tu iti faci viitorul asa cum gandesti.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Antidepresivele se iau numai cu prescripție medicală. Calmante poți lua din categoria celor naturiste.
Pa, pa.

| mabo a răspuns:

Eu nu te pot ajuta dar in schimb am o rugaminte:daca gasesti niste calmante sau antidepresive mai putin puternice ca am probleme cu inima, care pot fi luate fara reteta imi lasi si mie un msg e rog ca nu mai suport viata asta si trebuie sa fac neaparat ceva? plssss? multa bafta, sarbatori fericite!

Abh
| Abh a răspuns:

Poti gasi la plafar( magazine naturiste) calmante pe baza de plante. Un exemplu ar fi Passiflora.