| anonim_4396 a întrebat:

Ce antidepresive se gasesc in farmaci fara reteta medicala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Nu se elibereaza fara reteta recomandata de medic.

| Holocaust a răspuns:

Daca se gaseau, iti zic eu ca Rromania era o tara mult mai buna din anumite puncte de vedere.Dar nu e.Si nici antidepresivele nu se dau fara reteta.

| Oana92 a răspuns:

Antidepresivele nu se dau fara reteta! exista acele calmante usoare, din plante, dar eu una nu sunt convinsa ca sunt de calitate.
si apropo, depresia nu se vindeca de la sine, e necesar ajutor specializat. chiar daca pe moment manifestarile trec la cel mai mic episod dureros vor aparea din nou.

| alina0lina a răspuns:

Ai incercat ciocolata? laughing