| enigmatica a întrebat:

Exista ceva care sa-ti redea culoarea pielii inapoi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Da, timpul! Foloseste o apa termala!

| Dana211 a răspuns:

Culoare care ai pierdut-o pentru ca?

| enigmatica explică (pentru Dana211):

Pentru ca am stat prea mult in soare.

| Dana211 a răspuns (pentru enigmatica):

Adica te-ai bronzat.Pai mare lucru nu poti face trebuie sa astepti pana ce va trece. Dar nu inteleg de ce te deranjeaza. Majoritatea vor sa fie bronzati

| enigmatica explică (pentru Dana211):

Asta e problema, la mine bronzul nu mai iese. La toata lumea culoarea pielii revine, insa la mine nu mai revine.

| monamonkey a răspuns (pentru enigmatica):

Asa e si la mine, vara trecuta odata in iunie am stat 1 zi intreaga la soare, si inca vad ca sunt brozat, ca fundu meu e un pic mai alb decat spatele. Si eu ma intrebam cand va trece bronzu? Daca stie cineva ca asta e grav, va rog sa ne spuneti ca sa evitam probleme care vor aparea. Multumesc.

| Dana211 a răspuns (pentru enigmatica):

Asa e pielea ta! Se bronzeaza repede si mentine bronzul. Nu ai ce sa faci. Si nu e ceva grav pur si simplu asa esti tu