| iniminidee a întrebat:

Exista mall in Ploiesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RoxiiSiAtat a răspuns:

2 chiar laughing

| Gentiana a răspuns:

Da

| adinaidk13 a răspuns:

Da..vai ce raspunsuri pe voi. voia sa'i ziceti unde sunt..nu numai daca sunt.straight face.da, este mall in centruwinkingchiar douabig grin. Sper ca ti'am fost de folos.:*:X