| ionika17 a întrebat:

Exista medicamente sau ceva sa cresti in inaltime? Help me

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| scientist a răspuns:

Da sunt. Depinde si de varsta
Poti creste si fara daca ai mai putin de 18 ani

| Elena_4706 a răspuns:

Ceau.happy parerea mea e ca trebuie doar sa astepti, vei creste cu sigurantahee hee! App ce varsta ai?
p. s:ftele cresc pana la 18 ani asa am auzit big hug
sper ca te-am ajutat:*