Întrebare recomandată | ioana47specii a întrebat:

Exista un mod prin care ai putea sa nu mai cresti asa mult si repede in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| DovleacTurbat a răspuns:

=). Înălțimea este un factor genetic, o informație scrisa deja in ADN-ul tau pe care NU o poti influența.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Pe scurt: Nu.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu. Dar de ce intrebi? Majoritatea intreaba exact contrariul, cum ar mai putea creste macar cativa cm. Cati ani ai si ce inaltime?

| ioana47specii explică (pentru andreia67):

Eram curioasa, doar se certau cateva persoane pe tema astalaughing