| dolce61970 a întrebat:

Exista vreo posibilitate de a scapa de rr-it? ...Sunt rr-it si vreau sa scap odata de el...Am auzit ca ar fi posibilitati dar doar prin operatie. Voi aveti vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt rârâit de mic puradel. E o caracteristică a mea şi nu aş renunţa la ea sub nici o formă, mai ales că ajută la franceză.

2 răspunsuri:
| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Si eu am fost rr-it cand eram mic ..si repetam intr-una ''r raţusca ramurica ''
si am scapat de rr-ittonguetonguetongue