| BeatriceMaria98 a întrebat:

Exista vreun tratament pentru porii deschisi de pe fata? Gen sa-i diminueze.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexandraAG a răspuns:

Te poti freca cu bicarbonat de sodiu pe fata. Il lasi vreo 5 min ca sa-si faca efectul apoi te clatesti. Eventual, iti aplici cateva masti(o data pe saptamana) de la Gerovital. (Totusi, eu ti-as recomanda mai mult Oxydance. Pentru tenul meu este mai bun)