| carla2010 a întrebat:

Fara sa am vreo durere, cand ma scol de pe scaun dupa o ora de stat la calculator si imi intind mainile si picioarele, imi trosnesc oasele. Sa ma duc la doctor, sau n-ar trebui sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnaKk1N a răspuns:

Nu ar trebui sa te ingrijorezi. Asa imi fac si mie rolling on the floor E din cauza ca tu, stand pe scaun oasele nu sunt intinse, si atunci cand te ridici, pui greutate pe ele si ele. Oricum nu te speria.
FUNDA?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te speria. Tuturor ni se intampla asta.

| Doctorfishadi a răspuns:

Da,si mie imi trosnesc rau oasele.Nu cred ca trebuie sa mergi la medic daca nu te doare, e si normal acest lucru dupa ce stai 1 ora jos!