| Alexandru_George_2002 a întrebat:

Salut, imi trosnesc aproape toate oasele din corp, si voluntar si involuntar, toate degetele de la maini pot sa le trosnesc cand vreau picoarele, coloana, gatul, incheieturile, coatele, genunchii, ar trebui sa ma ingrijorez?

Vreau raspunsuri de la persoane care stiu ce zic nu doar "copii" care isi dau cu presupusul.
Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti in crestere.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ar trebui sa te ingrijorezi, daca nu te doare cand iti trosnesc oasele nu e nimic rau, ci doar de bine ca iti pui corpul in miscare.

| Alexandru_George_2002 explică (pentru MihaiNicu23):

De facut miscare fac, chiar foarte multa.

| Danger30 a răspuns:

N-ai nimic, pe vremea mea era si mai rau si nu muream, ai o mica lipsa de calciu atata tot iti trece de la sine

Răspuns utilizator avertizat