| biaaaaa a întrebat:

Fervex'ul se face cu apa rece sau calda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Apa calda spre fierbinte, exact cum ai face ceaiul.

| AdelinaC a răspuns:

Cum iti place tie, efectul nu se schimba.

| katy a răspuns:

Apa calda

| Robert a răspuns:

E recomandat ca apa sa fie calda.

| pyar a răspuns:

Apa calda.Eu il fac cu apa fierbinte si invart cu lingura pana se topeste tot bine.In timpul asta se mai raceste putin si devin bun de baut.Scrie si pe plic ca se face cu apa calda.

| changedgigi a răspuns:

Apa calda.Dar sa stii ca fervex are un gust oribil cand este luat cu apa. Poti sa faci un ceai de fructe si sa pui fervexul in ceai. Oricum e alegerea ta, dar ar fi bine sa iei fervexul cu apa cat mai fierbinte.

| claudiu89 a răspuns:

Ii mai bun cu apa calda, dar ca si gust ii la fel de bun si cu apa rece.

| alexcristi a răspuns:

Calda

| Florinaa14 a răspuns:

Calda

| onutzaony a răspuns:

Calduta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa calda, e mult mai bine asa, e ca ceaiul plus ca are medicament in el care ajuta mai bine daca e cald.

| äπđÿ a răspuns:

Eu il faceam cu apa calda big grin

| dragutzik a răspuns:

Se face cu apa calda, potrivita dar nu fierbinte si nici rece.Il poti face si cu ceai caldut...e aelasi lucru la gust mai bumwinking