| d3utzsa a întrebat:

Fetele care ati folosit uleiul de ricin pentru par.cam de cate ori l-ati folosit pe saptamana si cam cat v-a crescut pe luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Masca cu ulei de ricin trebuie aplicata o data pe saptamana, cel putin 2 luni. Parul creste diferit, de la persoana la persoana.

| aurasauras a răspuns:

O data pe saptamane, este foarte bun regenereaza firul de par.