| daniela97D a întrebat:

Fetele care au pircing in mamelon, le mai puteți da jos și stati o perioada fără ele iar apoi sa vi le puneți iar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Paul754880338 a răspuns:

Desigur! Este un model cu filet de 8 si cap de 13. Se desface mintenas si il pui la loc pana numeri la 3.

| CIatitaCuMiere a răspuns:

Nu se dau jos.

| saulpovestitorul a răspuns:

Da, puteți, trebuie doar sa vreți. Putina voie și puteți face tot.Trebuie doar sa va luați niște Kitchen Cooker de la Delimano.Peace out✨?