| BabyBoo a întrebat:

Fetelor! A folosit careva dintre voi crema anticelulita Gerocossen-Supless? E buna? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cumparati creme anticelulita de la plafar sunt ieftine si eficiente. Ma lupt si eu cu celulita de ceva timp am cumparat tot felul de creme si scumpe si ieftine, fie ca dai 50 euro fie 20 ron au cam acelasi efect, reduce celulita dar trebuie musai masata zona afectata. Eu am observat o imbunatatire a aspectului pielii dar dupa vreo 2 luni, cu o alimentatie bazata pe fructe, legume si un pic de sport sigur o sa observati ca s-a estompat.

Sanatate!

| OanaG a răspuns:

Nu stiu insa produsele de la Gerocossen am auzit ca nu prea sunt de calitate!

Eu folosesc Supliform, face minuni :X

| NewSummer2013 a răspuns:

Da! si e fara efect!

| MsGossier a răspuns:

De asta nu am folosit dar am folosit Nivea si crede-ma ca da rezultate
bune peste 2 saptamini
vezi si tu

| Monicka_1469 a răspuns:

Buna fetelor,
eu am folosit supless in combinatie cu bodyslim-gerovital, masaj de 2 ori pe zi, alternativ, seara dus cu gel de dus + zat de cafea (contine cafeina si e bun la peeling), tratamentul a durat 2 luni si l-am combinat cu mersul pe varfuri+mers pe calcai + bicicleta 20-30 minute pe zi.Rezultatul s-a vazut in zona feselor unde eram hopuri damburi. in rest nimic deosebit.
Va pup.
Bafta.
PS: cremele anticelulitice trebuiesc alternate si schimbate in timp ca nu isi mai fac efectul.
oricum azi am vazut emisiunea Dr.Ozz si spuneau ca pe primul loc in combaterea celulitei este dieta sanatoasa si sportul.